מיקום

 בית אבות אברהם הספרדי שוכן על צלע הר הכרמל בשכונת נווה שאנן. משקיף אל עמק זבולון ומפרץ חיפה.

 

דיור

 הבית כולל 11 מחלקות: מחלקות סיעודיות עם סיוע סיעודי מלא. מחלקות לקשישים תשושים עם סיוע סיעודי חלקי, מחלקות מוגנות לקשישים הזקוקים להשגחה צמודה. החדרים הנם גדולים ונוחים. כל אחד מהם מותאם לצורך של הדייר ולרמת התפקוד שלו. בחדרים יש מיטות וארון אישי. שירותים ומקלחת. לחצני מצוקה.

 

בריאות

 טיפול רפואי והשגחה 24 שעות ביממה. טיפול ומעקב אחר מחלות כמו למשל סוכרת ואספקה של תרופות. קרבה לבתי החולים כרמל, בני ציון ורמב”ם. שירות סיעודי מקצועי וציוד סיעודי לניידות. שירותי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק. שירותי רווחה, ייעוץ תזונתי והסעדה.

 

מזון

 תפריט בפיקוח דיאטנית מותאם אישית.

 

שירותים

 מספרה וטיפוח, כביסה, ניקיון ואחזקה.

 

בית אבות בית אברהם

בית אבות בית אברהם

 

בית אבות בית אברהם: פרטים נוספים

 

חוגים ופעילויות

מגוון פעילויות פנאי ותרבות. פעילויות המשמרות את היכולת הקוגנטיבית והחיוניות. פעילות גופנית, עבודות אומנות של קרמיקה ועוד. מפגשי אקטואליה הצגות, מופעים מוזיקליים, קבלות שבת וימי הולדת.

 

מרחב ציבורי

 בית כנסת, לובי מפואר, חדר אוכל, מכון פיזיותרפיה, חדרי טלוויזיה, חדרי חוגים. צמוד לבית האבות יש מרכז יום לקשישים, שדיירי הבית גם מבקרים בו.

 

הצוות

 צוות בית האבות הוא חם ומסור מאוד. פועל בשיתוף פעולה עם בני המשפחה, בקבלת החלטות הנוגעות לחיי הדיירים. הוא כולל רופאים מומחים, אחיות מוסמכות, פיזיותרפיסטים, מטפלים בעיסוק, עובדים סוציאליים, דיאטנית, אנשי ניקיון, אחזקה, אבטחה והסעדה.

 

*לחצו כאן להצגת רשימת כל בתי האבות בישראל


בית אבות זה שייך גם ל: בית אבות בצפון, בית אבות סיעודי בצפון, בתי אבות סיעודים בצפון, בתי אבות סיעודיים בצפון, בתי אבות בחיפה, בית אבות בחיפה, בתי אבות לתשושים בצפון, בית אבות תשושים צפון, בית אבות תשושי נפש בצפון, בית אבות תשושי נפש צפון

חשוב לדעת

 • חשוב לדעת:ייעוץ והכוונה לבתי אבות של נורית מי דן- גרנטולוגית - השמת קשישים לבתי אבות בצורה מקצועית, נטולת אינטרסים המתמקדת בטובתו האישית של הקשיש ואיכות חייו. השירות ניתן ללא עלות ומוגש כשירות לציבור.
  הצג את כל השעות
  • יום ראשון08:00 - 19:00
  • יום שני08:00 - 19:00
  • יום שלישי08:00 - 19:00
  • יום רביעי08:00 - 19:00
  • יום חמישי08:00 - 19:00
  • יום שישי08:00 - 15:00

  הטופס נשלח בהצלחה

  צרו איתנו קשר

  או התקשרו למספר: 054-4707307

  Call Now Button
  פתיחת צ'אט
  צריכים עזרה?
  שלום,
  איך אפשר לעזור לך?